خدمات ما برای کسب و کار ارزشمندتان

ایده هایتان را با هم محقق  مینمائیم


                                                                                                                                                                                                                      

Odoo image and text block

  نصب، راه اندازی و توسعه ی کارایی 

....................................................................................

. ایده پردازی کنید، هدف خود را در ذهن بپرورانید، برنامه ریزی ها را صورت دهید و ساختن این اهداف را به تیم قدرمند و حرفه ای ما بسپارید.

. ثمره ی این همکاری محقق شدن اهداف شما خواهد بود که با حفظ بالاترین کیفیت به شما تحویل خواهد شد  و تا پایان پروژه و پس از آن در کنارشما حضور خواهیم داشت. هدف نهایی ما رضایت شما از سودآوری

کسب و کار خود و انجام امور با مناسب ترین روش هاست.

با مهارت های فنی و تخصصی همکارانمان آسودگی را به شما هدیه میدهیم و با طیب خاطر از رضایمتندی شما برای بهترین بودن خود و کسب و کار شما تلاش می نماییم.

 

طراحی، تولید و استقرار سفارشات

..................................................................................

با آرامش خاطر ایده ها و خواسته های خود را با تیم ما در میان بگذارید و شمای کلی سفارش را بیان فرمایید.

هر کدام از سفارشات با توجه به حساسیت ها و نکات ویژه ی خود بررسی شده و به تیم طراحی سپرده می شوند. حال به مرحله زیر بنایی یعنی طراحی می رسیم که کارشناسان ما با مهارت و تجربه ی خود به طراحی سفارش متناسب با خواسته شما می پردازند. تولید سفارش، تولد یک محصول با حداکثر کیفیت ممکنه است. تا آن هنگام که رضایت شما جلب شود به این فرایند می پردازیم تا جهان مورد نظرتان را بیافرینیم.

پس از تایید نهایی به استقرار پرداخته و در عین حال باور داریم که برای پیشرفت، پیوسته  بایستی به تلاش بپردازیم و طی مسیر رسیدن به اهداف را برای یکدیگر هموارتر  نماییم.

 

Odoo text and image block
Odoo image and text block

آموزش و پشیبانی 

...................................................................................


اشتیاق‌تان برای یادگیری را توسعه دهید، تا هرگز در راه رشد و تعالی متوقف نشوید. رشد یک فرد یعنی رشد سازمان و رشد تمامی افراد یعنی یک صعود به سوی موفقیت بی نهایت. از جزییات تا کلیات مراحل آموزش را در کنار شما هستیم و آنچه کسب میکنیم سرافرازی از موفقیت شماست که نیکوترین ماحصل این همکاری است.

با عنایت به جلب رضایت شما و به کمک حس مسئولیت پذیری همکاران خود در جهت پشتیبانی و خدمت رسانی کوشش مینماییم تا با ارائه ی بسته ای آموزشی در جهت مرتفع ساختن چالش ها برآیید. بدین منظور دسترسی به پشتیبانی از راه ای گوناگون و متناسب با روش موردنظرتان میسر می شود.

 

استقرار ERP

.............................................................................

 استقرار ERP  یک خانه ی امن و مرتب برای حفظ اطلاعات حیاتی شماست. از ابتدای روز که وارد محل کار خود میشوید و با استفاده از سیستم حضور و غیاب، تا انتهای روز که وظایف روز آینده را تعیین مینمایید، ERP مانند یک همکار در کنار شماست. تمامی سازمان به طور یکپارچه در پیش روی مدیران بالادستی قرار میگیرد و میتوان به منظور اعمال امور روزمره یا موارد خاص از ERP  کمک گرفت.

Odoo text and image block