درباره دامینه

خوشحالیم که پرسیدید و می خواهید راجع به دامینه بدانید.

داستان حضور ما

ما برای چه تاسیس شدیم و به چه می اندیشیم، داستان حضور ما در عرصه فن آوری اطلاعات کشور را در این بخش مطالعه فرمایید.

بیشتر بخوانید

 

هوش تجاری دامینه

هوش تجاری از جمله خدماتی است که این شرکت در راستای توسعه فن آوری اطلاعات ارائه ی نمایید.

بیشتر بخوانید

همکاری با ما

فرصتهای شغلی که این شرکت را مرور کنید و منافعی که کار در مجموعه مهان پردازش دارد را مطالعه کنید.

به ما بپیوندید.

دامینه

شرکت دانش میان نهاد

دامینه   با هدف فعالیت در حوزه فن آوری اطلاعات و ارتباطات و توسعه آن   تاسیس شده است. این شرکت با ارائه خدمات نرم افزاری و سخت افزاری سعی دارد تا خدمات تعریف شده هولدینگ را با ساختار فن آوری اطلاعات و ارتباطات مرتبط سازد و خدماتی نوین در این مجموعه به مشتریان ارائه نماید. 

ارائه خدمات مشاوره مدیریت جهت تهیه نقشه موجود و مطلوب سازمان ، تولید و ارائه پورتالهای سازمانی، سیستمهای فرآیند محور و ساختیافته ، ارائه راه کارهای نرم افزاری در حوزه مدیریت  شهری، ، ارائه خدمات مشاوره ای جهت تهیه داشبوردهای مدیریتی، تحلیل داده های آماری و آنالیزهای عملیاتی، تهیه تصویر بزرگ (big picture) از کسب و کار و تهیه معماری (CIF) Corporate Information Factorو Government Information Factor (GIF) تهیه سیستمهای اتوماسیون صنعتی و ارائه راه کارهای ساختمانهای هوشمند و اتوماسیون ساختمان و تهیه و ارائه راه کارهای سخت افزاری، حفاظت الکترونیک و امینت از جمله فعالیتهایی است که در راستای اهداف تعریف شده برای این شرکت در دستور کار مهندسین و همکاران ما قرار گرفته است. تمرکز ما بر روی اطلاعات است و اینکه چگونه داده های می توانند دانش تجاری مشتریانمان را افزایش دهند و کسب و کارشان را رونق بخشند.

ارزشهای شرکت

ارزشها و آرمانهای ما در راستای رسیدن به اهداف عالیه تعریف شده عبارتند از: 
اعتماد ، تعالی سازمانی و ایجاد ارزش  

Odoo - Sample 1 for three columns

دپارتمان نرم افزار

شرکت دانش میان نهاد ، با تکیه بر دانش فن آوری اطلاعات بنیانش رو بر اساس داده و تبدیل آن به اطلاعات و نهایتا تولید دانش هدف گذاری کرده است. لذا دپارتمان نرم افزار دامینه تلاش خود را بر تولید و احیاء سامانه هایی برنامه ریزی کرده است که بتواند در جمع آوری این داده مسمرثمر باشد. از طرفی با هماهنگی و ایجاد دپارتمان های سخت افزار و سامانه های IOT خوراک مناسبی برای تشکیل هوش تجاری سازمانها و شرکتها آماده می گردد. دپارتمان نرم افزار با نگاه کل نگر و همچنین در نظر گرفتن محدودیتهایی که در این دوران خاص بر کشور حاکم است بهترین راه حل های این حوزه را به شما ارائه می نماید. 


Odoo - Sample 2 for three columns

دپارتمان سخت افزار 

اينترنت امکان" اشتراک اطلاعات" و " سهولت تبادل اطلاعات" بين سيستم‌هاي کامپيوتري را به وجود آورده ­است. اين فناوري‌هاي نوين با غلبه بر فاصله­ ها، محدوديت هاي فيزيكي و كاهش محسوس زمان، معماري و ساختار ارائه خدمات در سيستم‌ها را به شدت تحت تأثير قرار داده‌اند. اين فناوري‌هاي نوين بستر مناسبي را براي انجام مبادلات تجاري، ارايه خدمات برخط مانند بانکداري الکترونيکي و خدمات دولت الکترونيکي ايجاد کرده ­است. اینرنت اشیاء از جمله تکنولوژی هایی است که برای گردآوری اطلاعات می تواند بهترین راه حل در دنیای امروز باشد. 

  امکانات و توانمدیهای این دپارتمان را مرور کنید.  

Odoo - Sample 3 for three columns

دپارتمان هوش تجاری

گروه هوش تجاری دامنیه با جذب نیروهای متخصص و گردآوری مجموعه اطلاعات در حوزه مدیریت دانش و مباحث مرتبط با آن سعی دارد با ارائه تخصصهای مرتبط با این حوزه یارای کسب و کار ها و سازمانهای پیشرو باشد. ماموریت این گروه ارائه راه کارهای علمی و عملی در جهت تولید و پالایش داده های سازمانی و تبدیل آنها به اطلاعات و نهایت دانش کسب وکار مشتریانمان است و در این راستا با به خدمت گیری دانش پایگاه داده ها ، نرم افزارهای هوش تجاری ، تولید انباره داده و داده کاوی سعی داریم در تصمیم گیری صحیح، سریع و آسان ایشان موثر باشیم. 


  امکانات و توانمدیهای این گروه را مرور کنید.  


همکاران و شرکای تجاری ما